MENU
PL / ENG

Nasze Metodologie

To co nas wyróżnia, to autorskie metodologie i modele nastawione przede wszystkim na to, żeby dawać praktyczne wskazówki i rozwiązania dla klientów. Doświadczenie i setki projektów, na których używaliśmy tych modeli sprawiają, że we współpracy z naszymi specjalistami możesz zyskać lepszy obraz sytuacji swojej marki, kategorii, czy szerszych rynkowych kodów i wykorzystać tą wiedzę budując przewagę na rynku.

DYLEMATA™

Od 2009 r. prowadzimy badania semiotyczne dotyczące wartości i aspiracji konsumentów, a także trendów rynkowych i kodów kulturowych. Wynikiem tych prac jest nasz autorski model DYLEMATA™, zgodnie z którym Twoja marka powinna godzić sprzeczne potrzeby i aspiracje klientów. Dzięki temu narzędziu strategia Twojej marki będzie odporna na nieuchronne zmiany, a wręcz będzie je doskonale adresować.

BRANDPOWER™

Aby skutecznie tworzyć strategię Twojej marki, opracowaliśmy własny model siły brandu – BRANDPOWER™. Zgodnie z nim wszystkie marki posiadają warstwę marketingową i produktową i zawsze należy je analizować na obu płaszczyznach. Ponadto muszą rozwijać równowagę między trzema podstawowymi czynnikami siły marki, tj. wiarygodnością, zauważalnością i rozszerzalnością.

MULTIMAP™

MULTIMAP™ to nasza autorska technika modelowania struktury rynku. Za pomocą wielowarstwowej mapy opartej na danych eksperckich i ilościowych określamy intuicyjne miejsca dla pozycjonowania Twojej marki w stosunku do konkurencji.

GENERATOR

GENERATOR to nasza specjalna sesja kreatywna. Przeprowadzamy ją z Tobą w celu generowania wielu innowacyjnych, konkretnych rozwiązań dla wyzwania, przed jakim stoi Twoja marka. To, co odróżnia GENERATOR od tradycyjnych warsztatów to nasze autorskie techniki, w które wpletliśmy myślenie metaforyczne i semiotyczne paradoksy.